Pomáháme podnikatelům uspět ve světě online.

Vytvoříme Vám webovou prezentaci, která odráží to, v čem jste dobří.
Bude bavit vaše zákazníky a přinese vám úspěch.Nasměrujeme Vás k úspěchu.
Krok za krokem.


Tvorba webových stránek praha

Ne nadarmo se dnes říká, že Váš web je Vaše vizitka. Není nic horšího, než když se zákazník nedokáže na webu zorientovat. Weby v žádném případě neděláme naslepo. Víme co je potřeba a řídíme se tím. Proč hádat, co se bude uživateli asi líbit? Držíme se hesla „jaký strom, takové ovoce“. Proto je pro nás důkladná analýza a následné testování naprosto zásadní.

 

Klademe velký důraz na to, aby každý prvek webu měl svůj účel a plnil určitou funkci. Zaměřujeme se především na výsledek, proto si jej s klienty vždy jasně stanovujeme. Díky našim mnohaletým zkušenostem v oboru pomůžeme uspět i Vám!

 

Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci zdarma a společně vdechneme Vašemu nápadu život.

Jste kousek od úspěšného webu!


Sjednejte si s námi nezávaznou konzultaci a posuntě svůj business.


Získejte více zákazníků

Nestavíme weby naslepo. Veškeré weby stavíme na základě detailní analýzy Vaší konkurence tak, aby byl výsledný web maximálně ziskový a efektivní.

Odlište se od konkurence

Odlišíme Vás od konkurence, pracujeme profesionálně a kreativně. Dokážeme Vašemu nápadu vdechnout život.

Posuňte svůj business

Podtrhněte svoji indentitu v online prostředí díky zbrusu novému webu na míru. Dodáváme promyšlená řešení s hmatatelnými výsledky.

Chci úspěšný web →


Máme zkušenosti


Vybrané reference

Bergsmith Watches

Branding, tvorba Eshopu webu na míru a provoz pro mladou českou značku hodinek.

Aryabengals

Tvorba webových stránek pro chovatelskou stanici exotických bengálských koček.

O nás

Naše poslání

Základem naší vize jsou spokojení klienti, vytváření kvalitních hodnot a skvěle odvedená práce. Ctíme lidský a individuální přístup a baví nás, když jsou výsledky naší práce vidět, proto se snažíme neustále posouvat hranice našich dovedností. Snažíme se vždy navrhnout takové řešení, které funguje nejlépe a přináší výsledky. S chutí a nadšením posuneme i Váš business.

"Netvoříme jenom weby, budujeme Vaši budoucnost."

S úctou,

Ondřej Dušek - CEO

Jak fungujeme?


Tvorba webových stránek praha

Jsme Váš spolehlivý partner pro online technologie. Ruku v ruce Vás provedeme celým procesem vývoje od začátku až do konce. Zhodnotíme s Vámi výhody a nevýhody všech variant a vysvětlíme, co očekávat a na co se připravit. Na detailní analýzy a všech dostupných dat navrhujeme a konzultujeme vhodný postup pro řešení projektu.

 

Váš projekt je náš projekt, od toho se odvíjí naše zásady. Aktivně hledáme nové cesty, jak projekt zdokonalit, vylepšit a posunout. Nebojíme se vyjádřit Vám svůj názor – jednáme jasně a otevřeně. Veškeré dostupné prostředky investujeme chytře. Jedeme v tom totiž spolu a našim cílem je vytvořit web, který Vám přinese výsledky a uspokojí Vaše zákazníky. Chystáte nový projekt, nebo potřebujete pomoci? Sjednejte si s námi nezávaznou online konzultaci a společně proměníme Váš nápad ve skutečnost!

1. Analýza

Provedeme detailní analýzu Vašeho podnikání, konkurence a Vašich cílů. Navrhneme řešení, které tím nejlepším způsobem propojí Vaše požadavky s potřebami klientů.

2. Realizace

Na základě navrženého řešení připravíme podklady pro design, který bude přesně odpovídat veškerým nárokům. Následně zrealizujeme finální řešení webových stránek.

3. Provoz a podpora

Po uvedení stránek do provozu Vám nabídneme možnost web nadále rozvíjet a udržovat.

Nezávazná konzultace zdarma

Sjednejte si s námi schůzku a vdechněte svému nápadu život!